Ücretsiz AutoCAD Programı İndir

Ücretsiz AutoCAD Programı İndir

Sizlere ihtiyaç duyduğum anda edindiğim Ücretsiz AutoCAD Programı hakkında tecrübelerimi paylaşmak istedim. Bu konuda tabii ki bir çok crack, portable vaya nulled seçenekler olsa da kolay ve yasal yollarla nasıl AutoCAD ihtiyacınızı karşılayabilirsiniz, onu göstermek istedim. Bu konuda en çok ve çabuk öne çıkan iki seçenek buldum. Bunlardan biri FreeCAD, bir diğer ise DWGFastView. İster Window, ister Mac tabanlı olsun, bu iki ücretsiz AutoCad programını da indirip bilgisayarınızda kullanabilirsiniz.

FreeCAD

Ücretsiz AutoCAD Programı İndir

FreeCAD, öncelikle istediğiniz boyuttaki gerçek hayattaki nesneleri tasarlamak için oluşturulmuş bir modelleme yazılımıdır. Parametrik modelleme, tasarımınızı kolayca değiştirmenizi sağlar. 2D şekilleri çizmenize ve bunları başka nesneler oluşturmanıza izin verir. FreeCAD çok platformlu (Windows, Mac ve Linux), özelleştirilebilir ve genişletilebilir bir yazılımdır. Ürün tasarımı, makine mühendisliği ve mimarlık dahil geniş bir kullanım yelpazesine sahiptir. İster hobi amaçlı, ister deneyimli bir CAD kullanıcısı olarak FreeCAD tercih edebilirsiniz.

DWG FastView

Ücretsiz AutoCAD Programı İndir

DWG FastView, AutoCAD çizimi olan DWG uzantılı dosyaları ister çevrimiçi, isterseniz de mobil olarak görüntüleyebilirsiniz. İsterseniz Windows veya Mac bilgisayarınıza uygulamayı indirebilir ve görüntüleme haricinde düzenleme de yapabileceğiniz bulut tabanlı bir sistemdir.  Ayrıca üyelik ile bu dosyaları ücretsiz bulut tabanınızda 100MB’a kadar dosyalarını kaydedebilirsiniz. Tek bir hesapla, bulutta depolanan proje dosyalarına her zaman her tarayıcıdan, mobilden ve bilgisayardan erişebilir, çizimlerinizi rahat ve güvenli bir şekilde paylaşıp, değiştirebilirsiniz.

Ücretsiz AutoCAD Programı İndir

Bu ihtiyacınız için size faydalı olur diye edindiğim tecrübeleri aktarmak istedim. Umarım okuyucularıma faydalı olur. Eğer sizlerin de bu konuda tecrübe ve fikirleriniz varsa aşağıda yorum yapabilirsiniz. Zaman ayırdığınız için teşekkür eder, bir sonraki yazımda görüşürüz.

Önerilen makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir